We wtorkowe popołudnie wpadło trzech kierowców na „podwójnym gazie”

We wtorkowe popołudnie wpadło trzech kierowców na "podwójnym gazie"

Wczoraj policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim w niespełna 4 godziny zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących na drogach naszego powiatu.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 11:20 w Złocieńcu. Kierujący samochodem m-ki VW Golf zwrócił uwagę funkcjonariuszy brakiem zapiętych pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. Policjanci skontrolowali mężczyznę i w wyniku sprawdzenia jego stanu trzeźwości okazało się, że 33 – letni mieszkaniec Złocieńca kierował swoim pojazdem będąc po użyciu alkoholu.
Do kolejnego zatrzymania do kontroli drogowej doszło na terenie Kalisza Pomorskiego. Patrol drogówki około godziny 12:40 na jednej z kaliskich ulic skontrolował kierującego motorowerem. W wyniku sprawdzenia mężczyzny okazało się, że 33 – latek kierował swoim pojazdem także będąc w stanie po użyciu alkoholu.
Trzeci nieodpowiedzialny kierujący został skontrolowany na terenie Drawska Pomorskiego. Przed godziną 15:00 na ulicy Połczyńskiej funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym Mazda. Od mężczyzny, który siedział za kierownica pojazdu wyczuwalna była silna woń alkoholu. W wyniku badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że 61 – letni mieszkaniec Drawska Pomorskiego kierował swoim pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *