Trwają przygotowania do festiwalu podróżniczego w Złocieńcu [VIDEO]

Trwają przygotowania do festiwalu podróżniczego w Złocieńcu [VIDEO]

Festiwal Podróżniczy „Złocieniec na 16 Południku” to jedno z największych wydarzeń organizowanych w Złocieńcu i powiecie drawskim, a zarazem ważny festiwal podróżniczy w skali regionu.
W 2022 roku organizatorzy: Złocieniecki Ośrodek Kultury, Złocieniec, Projekt Multikulti i Zdzich Rabenda zapraszają w weekend 22-24 kwietnia.

Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Jego niezwykły i niepowtarzalny charakter przyciąga do Złocieńca wiele osób z regionu i całego kraju, które w ciągu trzech dni mogą poznać podróżników nagradzanych za swoje wyprawy na najważniejszych imprezach podróżniczych w Polsce.

W trakcie tegorocznej edycji będzie można się spotkać z Przemkiem Kossakowskim, Robbem Maciągiem, Kamilą Kielar, Markiem Tomalikiem, Zdzichem Rabendą, Michałem Worochem, Piotrem Strzeżyszem, Jakubem Rybickim i Krzysztofem Story.

Pomiędzy spotkaniami z podróżnikami organizatorzy przygotowują inne atrakcje. Zaplanowano m.in. warsztaty dla dzieci i dla dorosłych, jogę, spotkania autorskie, filmy oraz koncert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *