Banieczka rozdaje kosmetyki do pielęgnacji auta!

Banieczka rozdaje kosmetyki do pielęgnacji auta!

Najbliższa sobota (26 marca) w Złocieńcu będzie niezwykle gorąca. Na myjni Banieczka odbędzie się bowiem wyjątkowa akcja – każdy z Was może zdobyć kosmetyki samochodowe marki Bansamo!


Nadeszła wiosna, a to doskonały moment, żeby przywrócić blask swojemu samochodowi po zimowej szarzyźnie. Idealnym miejscem do tego jest Banieczka, czyli myjnia samochodowa w Złocieńcu przy Al. Piastów 10. Szczególnie warto zajrzeć tam w najbliższa sobotę, 26 marca w godzinach 9:00-13:00. O tej porze odbędzie się bowiem wydarzenie, podczas którego 50 pierwszych klientów, którzy umyją auto w wyżej wymienionych godzinach, otrzyma kosmetyki samochodowe marki Bansamo. Wystarczy tylko umyć samochód, a profesjonalny preparat do pielęgnacji auta trafi w Twoje ręce.

Banieczka rozdaje kosmetyki do pielęgnacji auta!

Banieczka to ogólnopolska sieć bezdotykowych myjni samoobsługowych, na których można kompleksowo wyczyścić samochód. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech Banieczki jest to, że na stanowisku do mycia auta jest dostępny zarówno program mycia szczotką, jak i aktywna piana, która pozwala bardzo dokładnie usunąć zabrudzenia z karoserii (a przy tym jest też bardzo efektowna po naniesieniu jej na powierzchnię samochodu). Podczas tej akcji będzie można również otrzymać kartę lojalnościową, która umożliwia nie tylko płatność za mycie auta, ale także zbieranie punktów, które później można wymienić na atrakcyjne nagrody. Oprócz szerokiego wachlarza programów mycia, na myjni w Złocieńcu można też skorzystać z odkurzacza oraz urządzenia do oprysku felg. Do dyspozycji kierowców są aż 3 stanowiska do mycia samochodu. Profesjonalne urządzenia, wysokojakościowe preparaty czyszczące i szeroki wybór form płatności – to tylko część wielu zalet Banieczki, która jest dostępna w Złocieńcu przy Al. Piastów 10. Przekonaj się sam(a), jak skuteczne jest mycie auta na tej myjni. Więcej informacji o sieci Banieczka znajdziesz na stronie www.banieczka.pl

Banieczka rozdaje kosmetyki do pielęgnacji auta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *