Strona główna Powiat DrawskiCzaplinek Grali w darta w Czaplinku

Grali w darta w Czaplinku

przez admin

26 lutego Czaplinecka Liga Darta po raz kolejny zorganizowała dwudniowy turniej  o Puchar Polski w Steel Darta. Miejscem spotkania była tradycyjnie restauracja Pomorska. W rozgrywkach wzięło udział 17 pań oraz 102 panów. Rozgrywki zakończyły się w późnych godzinach nocnych. W kategorii panów najlepszy okazał się Tytus Kanik z Poznania, który pokonał w finale Adama Zapaśnika z Elbląga. Dużym sukcesem było zajęcie przez  Romana Tomczaka mieszkańca Czaplinka III miejsca wśród renomowanych zawodników. Najlepszą zawodniczką została Joanna Janiec z Koszalina, wygrywając z Justyną Siwek ze Szczecina .

W drugim dniu rozgrywek do tarcz stanęło 12 pań i 62 panów. Tym razem I miejsce wywalczyła Joanna Popiel z Bydgoszczy, pokonując w finałowym starciu Ewelinę Modrzejewską ze Środy Wielkopolskiej. Podczas niedzielnych rozgrywek najlepszy okazał się po raz kolejny Tytus Kanik, pokonał w finale Konrada Pawłowskiego z Leszna .

Tegoroczne zawody zgromadziły wielu zawodników z różnych rejonów Polski.

Nie byłoby tak wspaniałej imprezy, gdyby nie hojność tutejszych sponsorów . Pragniemy podziękować władzom miasta Czaplinka, Firmie Motherson , Gospodarstwu Pasiecznemu Maja, sklepowi Grene, Firmie Marmet Mariusz Kisiel, oraz DartTown.