Siatkarki z Czaplinka zagrały w Szczecinie

Siatkarki z Czaplinka zagrały w Szczecinie

JAK informuje Klub Piłki Siatkowej z Czaplinka w sobotę 13 listopada obie drużyny juniorek KPS Czaplinek udały się do Szczecina na kolejne mecze ligowe. Naszym rywalem był miejscowy zespół UKS Osiemnastka Szczecin.

Jako pierwsze do rywalizacji stanęły nasze młodsze dziewczyny. Po 1,5 godzinie gry niestety przegrywamy 1:3. Biorąc pod uwagę okoliczności w jakich przyszło nam rywalizować (6 zawodniczek z rożnych przyczyn nie mogły udać się na to spotkanie), dla naszej drużyny należą się gratulacje oraz słowa uznanie za walkę i zaangażowanie w grę ze starszym i bardziej doświadczonym rywalem. Na wyróżnienie zasługują wszystkie dziewczyny z zespołu, a w szczególności Zuzanna Zalewska, za bardzo dobrą grę w obronie i zagrywkę.

Godzinę później na parkiet wyszły nasze starsze zawodniczki, które pewnie i bez żadnych problemów wygrały 3:0. Całej drużynie należą się słowa uznania, a w szczególności dla Justyny Babiak, która zaprezentowała się bardzo dobrze we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła.

Nasze zespoły wystąpiły w Szczecinie w następujących składach:

  • KPS I Czaplinek: Kuzio Patrycja (kapitan), Michaliszyn Lidia, Babiak Justyna, Babiak Katarzyna, Kalka Beata, Waszajło Maja, Waszajło Roksana (libero), Kaczir Aleksandra.
  • KPS II Czaplinek: Zalewska Zuzanna (kapitan), Nowacka Dagmara, Górska Nadia, Wojtczak Alicja, Gajewska Anna, Michaliszyn Daria

Zapraszamy do śledzenia profilu naszego klubu na portalu Facebook dostępnego pod adresem https://www.facebook.com/kpsczaplinek, na którym znajdują się m.in. bieżące informacje z życia klubu, zapowiedzi meczowe oraz relacje ze spotkań ligowych.

Łukasz Smoleński, kierownik KPS Czaplinek

Siatkarki z Czaplinka zagrały w Szczecinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *