Tragiczny wpadek pod Starogardem. Służby kończą pracę.

Tragiczny wpadek pod Starogardem. Służby kończą pracę.

Dobiegły końca działania służb na miejscu tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej 152 pomiędzy miejscowością Starogard, a Prusim w powiecie łobeskim. W porannym zderzeniu pojazdów śmierć poniosły dwie osoby, a jedna została przetransportowana helikopterem do szpitala. Dzisiejszy poranek na drogach powiatu łobeskiego był tragiczny. W tym samym czasie doszło do dwóch poważnych zdarzeń w bliskiej od siebie odległości.

Do pierwszego zdarzenia doszło kiedy podróżująca samochodem osobowym kobieta wraz z 16-letnim synem z niewyjaśnionych przyczyn uderzyła w drzewo. Kobieta nie odniosła żadnych poważniejszych obrażeń. Z kolei u 16-latka stwierdzono m.in. uraz głowy. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Do drugiego wypadku doszło, kiedy jeden z kierujących wyprzedzał pojazd ciężarowy. Kierowca nie zdążył wykonać do końca manewru i zderzył się z samochodem, który poruszał się prawidłowym pasem ruchu. W wyniku zderzenia samochodu Renault Megane i Dacia Duster śmierć poniósł kierowca samochodu Renault i pasażerka samochodu Dacia. Na miejsce zadysponowano zespół LPR, który przetransportował do szpitala rannego kierowcę jednego z pojazdów.

Tragiczny wpadek pod Starogardem. Służby kończą pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *