W Drawsku Pomorskim rozegrają Selekcję. Wystartują również dzieci

W Drawsku Pomorskim rozegrają Selekcję. Wystartują również dzieci

Dzięki współpracy Burmistrza Drawska Pomorskiego, majora Arkadiusza Kupsa reprezentującego organizację Combat56 i przedstawicieli Wojskowego Klubu Sportowego „Poligon Drawski” mamy przyjemność zaprosić najmłodszych mieszkańców naszej gminy do udziału w wydarzeniu SELEKCJA JUNIOR.

W dniu 28 sierpnia w Drawsku Pomorskim rozegrany zostanie wstępny etap popularnego programu telewizyjnego SELECKCJA. Do naszego miasta przyjadą uczestnicy różnych stron Polski, którzy będą zmagali się z ekstremalnymi zadaniami przygotowanymi przez majora Kupsa. Najlepsi z nich udadzą się na poligon drawski, gdzie przez kilka dni będą zmagali się z kolejnymi zadaniami,.

W dniu 28 sierpnia na terenie drawskiego Parku Chopina rozegrana zostanie również SELEKCJA JUNIOR – to wydarzenie, które jest organizowane po raz pierwszy w Polsce. Młodzi mieszkańcy naszego miasta będą mogli rywalizować na specjalnie przygotowanym torze pod okiem specjalistów z programu SELEKCJA i wojskowych z klubu sportowego „Poligon Drawski”.

Będzie to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na specjalnie dobranych przeszkodach. Każdy błąd to cenne sekundy straty. O te sekundy walczą każdego roku uczestnicy SELEKCJI.  

Do momentu startu młodzi uczestnicy Selekcji JUNIOR nie będą znali ułożenia toru przeszkód. O wszystkim dowiedzą się na odprawie przed startem.

Udział w zawodach dla dzieci młodzieży możliwy jest w trzech kategoriach wiekowych – 5-8 lat , 8-12, 12-16 lat. Zapisy do zawodów dla dzieci i młodzieży przyjmowane będą w dniu 28 sierpnia w Parku Chopina od godz. 13.00 do godz. 13.30 w namiocie organizatora. Po godz. 13.30 nastąpi odprawa i start uczestników. W każdej kategorii wiekowej przyznane zostaną nagrody dla zwycięzców za zajęcie pierwszych trzech miejsc. Najważniejsze jest jak najszybsze pokonanie toru przeszkód. Wyniki podane zostaną około godz. 15-stej w tym samym dniu.

Każdy uczestnik SELEKCJI JUNIOR powinien być z opiekunem, który dokona procesu rejestracji swojego podopiecznego.

W Drawsku Pomorskim rozegrają Selekcję. Wystartują również dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *