Mały Kubuś z Podkarpacia walczy o życie. Mieszkańcy Podkarpacia apelują do innych regionów o wsparcie

Mały Kubuś z Podkarpacia walczy o życie. Mieszkańcy Podkarpacia apelują do innych regionów o wsparcie

Trwa kolejna dramatyczna walka rodziców o życie dziecka. Kubuś ma za sobą zaledwie cztery miesiące życia. Cierpi na skomplikowaną wadę serca. Jednym ratunkiem jest wylot do kliniki w USA, gdzie lekarze mogą podjąć się operacji i leczenia małego mieszkańca Podkarpacia.

Osoby zaangażowane w pomoc małemu mieszkańcowi miejscowości Blizne zwróciły się do mieszkańców innych regionów Polski o wpłaty na konto zbiórki w fundacji Się Pomaga.

Jak piszą rodzice małego Kuby:

Tak długo czekaliśmy na tę wiadomość! Lekarze z USA przygotowali plan leczenia maleńkiego serduszka Kubusia. Oni jako jedyni dają szansę na życie! Niestety, w momencie otrzymania wiadomości z kliniki dostaliśmy kosztorys, który dosłownie zwalił nas z nóg.

Koszt transportu medycznego i operacji to ponad 6,5 miliona złotych! 

To nie koniec złych wiadomości… W amerykańskiej klinice musimy być jak najszybciej, bo serce Kubusia nie może czekać! Kolejnej operacji w Polsce może nie przeżyć, a każdy dzień oczekiwania zwiększa ryzyko. Nie możemy do tego dopuścić, musimy działać natychmiast!

Mamy krytycznie mało czasu… Kubuś walczy przy wsparciu specjalistycznej aparatury, pojawiają sie kolejne powikłania. Życie wisi na włosku… 

To serce musi zostać jak najszybciej zoperowane. Niestety, warunki są bezlitosne – koszt samej operacji to prawie 1,5 miliona dolarów! 

Trudno sobie wyobrazić zebranie takiej kwoty! Ciężko myśleć o zbiórce, gdy na oddziale kardiologii nasze dziecko walczy o życie. Teraz nie możemy się poddać, bo od tych pieniędzy zależy wszystko! 

Błagamy Was o pomoc i wsparcie! Błagamy o ratunek dla Kubusia. Jeśli nie staniecie razem z nami do walki, jedyna szansa przepadnie… 

Wpłat można dokonywać poprzez stronę https://www.siepomaga.pl/kubusiowe-serduszko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *