Premiera nowego teledysku LIPENA. Po raz kolejny promocja pierwszej pomocy !

Premiera nowego teledysku LIPENA. Po raz kolejny promocja pierwszej pomocy !

Strzał Adreanliny to nowy utwór autorstwa LIPENA, który promuje zasady udzielania pierwszej pomocy. Premiera teledysku odbyła się w mediach społecznościowych w miniony czwartek.

Podczas realizacji materiału artyści skupili się na promocji pierwszej pomocy i ratownictwa drogowego. Sceny do teledysku nagrywane były na terenie Drawska Pomorskiego w ostatnich dniach maja.

Przygotowaniem scen i aranżacją planu teledysku zajęli się wolontariusze z Grupy Medycznej Drawsko oraz Stowarzyszenia Żarek. Do współpracy na planie teledysku zaproszeni zostali członkowie grupy popularnego youtubera Adriana Sochy. Youtuber oprócz jednej z ról w scenie wypadku w teledysku wcielił się także w piosenkarza.

W teledysku zagrali również ochotnicy z OSP Ruda Mała z powiatu radomskiego oraz ochotnicy z OSP Złocieniec z powiatu drawskiego.

Realizacją materiałów video i montażem zajął się Krzysztof Pisz, na co dzień pracujący jako zawodowy strażak w Komendzie Powiatowej PSP W Choszcznie.

Przesłaniem teledysku jest niesienie pierwszej pomocy tym, którzy jej potrzebują. Teledysk nacechowany jest również hasłami zwracającymi uwagę jak porodzić akcje udzielenia pierwszej pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *