Smaki świata. Food trucki przyjadą do Drawska Pomorskiego !

Smaki świata. Food trucki przyjadą do Drawska Pomorskiego !

Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by w pełni cieszyć się nadchodzącym latem i rozluźnioną atmosferą. Do Drawska Pomorskiego nadciąga Festiwal Smaków Food Trucków!

12 i 13 czerwca zapowiada się weekend pełen emocji! Nadarzy się nie lada gratka dla fanów motoryzacji, wielbicieli jedzenia, dla dorosłych i dla najmłodszych – Festiwal Smaków Food Trucków w ramach Eska Rider Show!

Przez 2 dni w Parku Chopina restauracje na kółkach będą serwowały swoje popisowe dania. Food trucki z całej Polski przyjadą do Drawska, by zabrać mieszkańców w kulinarną podróż dookoła świata.

Goście wydarzenia będą mogli próbować specjałów rodem z Azji, Węgier czy Belgii. Nie zabraknie też streetfoodowych klasyków – soczystych burgerów w autorskich odsłonach i zapiekanek ze świeżymi dodatkami. A po daniu głównym warto spróbować czegoś słodkiego. Foodtruckowe propozycje to m.in. hiszpańskie pączki churros z dodatkami: nutellą, cukrem pudrem i cynamonem!

Smaki świata. Food trucki przyjadą do Drawska Pomorskiego !

Festiwal Smaków Food Trucków od lat zjeżdża Polskę wzdłuż i wszerz. 12 i 13 czerwca po raz pierwszy pojawi się w Drawsku Pomorskim. W sobotę wydarzenie odbędzie się w ramach Eska Rider Show, czyli największego wydarzenia motocyklowego na Pomorzu Zachodnim! W niedzielę zapraszamy na pyszny piknik z food truckami.

Organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z ogromną pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Food trucki dobierane są pod kątem jakości oferowanych dań i różnorodności menu. Ma być przede wszystkim smacznie!

Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących bezpieczeństwa w gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa a także będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia: www.facebook.com/events/178775197582797/


Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Drawsku Pomorskim w ramach Eska Rider Show

Gdzie? Park Chopina

Kiedy? 12-13 czerwca w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Smaki świata. Food trucki przyjadą do Drawska Pomorskiego !


Partnerzy:
Eska Rider Show
Radio ESKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *