Kradzieże w drawskich marketach. Policjanci podjęli pościg po ulicach miasta

Kradzieże w drawskich marketach. Policjanci podjęli pościg po ulicach miasta

W dniu dzisiejszym w drawskich sklepach spożywczych doszło do kilku kradzieży. We wszystkich zdarzeniach interweniowali Policjanci.

Do najpoważniejszego zdarzenia doszło w sklepie Lidl przy ul. Piłsudskiego. W trakcie robienia zakupów jeden z Policjantów będących poza służbą zauważył proceder kradzieży. Grupa osób opuściła sklep, a funkcjonariusz powiadomił patrol Policji.

Na jednej z pobliskich ulic Policjanci z pionu prewencji drawskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który wcześniej przebywał w sklepie. W trakcie dalszych działań na terenie miasta patrol Policji podjął pościg za samochodem, którym poruszali się potencjalni sprawcy kradzieży. Do zatrzymania doszło na stacji Orlen przy ul. Starogrodzkiej. Wszystkie osoby zostały zatrzymane i przewiezione do Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim.

Jak udało nam się ustalić do kradzieży doszło również w sklepie Biedronka przy ul. Prusa. Tam kradzieży dopuścił się starszy mężczyzna. Policjanci interweniowali również w sklepie Dino przy ul. Złocienieckiej. W tym sklepie kradzieży dopuściła się kobieta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *