Grupa „Rockozaur TV” nagrała kolejny klip. Tym razem z drawskim strażakami [WIDEO]

Grupa "Rockozaur TV" nagrała kolejny klip. Tym razem z drawskim strażakami [WIDEO]

Wyjątkowy materiał filmowy z udziałem dzieci powstał w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim.

Grupa Rockozaur TV specjalizująca się w komponowaniu piosenek dla dzieci wraz z jednoczesną produkcją teledysków zrealizowała kolejny materiał filmowy.

Tym razem obiektem planu filmowego była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim. W roli strażaków wystąpili funkcjonariusze drawskiej komendy, ale również i dzieci, które towarzyszyły im w akcjach gaśniczych.

Piosenka ma za zadanie przybliżyć najmłodszym widzom i słuchaczom zawód strażaka. W utworze pokazywane są realne sceny z pracy strażaków, a także sprzęt strażacki. Dzieci nie tylko występują w teledysku, ale również śpiewają piosnkę.

Warto zaznaczyć, że jest ot kolejny w ostatnim czasie utwór grupy Rockozaur TV. Dwa miesiące temu wyemitowany został teledysk, który przybliżył pracę leśników Nadleśnictwa Złocieniec. Tam również leśnikom towarzyszyły dzieci, które nie tylko występowały, ale także i śpiewały.

Rockozaur TV – pod tą nazwą kryje się niezwykły projekt muzyczny skierowany do dzieci. Tworzy go grupa sześciu znajomych, którzy postanowili wykorzystać niszę na muzykę rockową adresowaną do dzieci. Ciekawostką jest to, że w przedsięwzięciu czynny udział bierze ks. Konrad Rapior, znany z zamiłowania do muzyki

Grupę współtworzy również mieszkaniec Złocieńca Tomasz Dorogusz- Doroszkiewicz ,który odpowiada w grupie za dział muzyczny, za tworzenie muzyki, aranżacje, nagrania instrumentów i częściowo za teksty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *