Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty i jest na wolności

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty i jest na wolności

Zatrzymany w miniony weekend mężczyzna z Drawska Pomorskiego usłyszał zarzuty i zastosowano wobec niego policyjny dozór.

Jak już informowaliśmy w minioną sobotę na terenie Drawska Pomorskiego doszło do akcji członków grupy ECPU Polska, która zajmuje się zwalczaniem osób aktywnych w internecie w zakresie pedofilii.

Łowcy przyjechali do Drawska Pomorskiego w związku z wykryciem aktywności w sieci jednego z mieszkańców tego miasta. Według przekazanych przez łowców informacji mężczyzna pisał z 12-letnią dziewczynką. W rolę dziewczynki wcieliła się jedna z wolontariuszek grupy ECPU. Wszystkie rozmowy miały charakter erotyczny.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty i jest na wolności

Mężczyzna przybył na umówione spotkanie gdzie dokonano jego zatrzymania. W trakcie zatrzymania mężczyzna próbował przejechać skuterem jednego z członków grupy. Mężczyzna został ranny, a kierowca skutera zakończył swoją jazdę uderzając w samochód łowców. 35-cio latek prowadził skuter po spożyciu alkoholu.

O obywatelskim zatrzymaniu mieszkańca Drawska Pomorskiego powiadomiona została Policja. Mężczyzna trafił do Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim, gdzie odbyły się dalsze czynności z jego udziałem.

Mężczyzna jest na wolności. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty i jest na wolności

Przypomnijmy, że jest to już druga sprawa z udziałem tego samego mężczyzny i członków grupy ECPU. Kilka miesięcy temu członkowie grupy zatrzymali mężczyznę w pobliżu stacji kolejowej w Drawsku Pomorskim, gdzie również po wcześniejszym pisaniu na internetowym czacie przybył na spotkanie z dzieckiem. Podobnie jak w tym przypadku poprzednio również zastosowano wobec mężczyzny dozór policyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *