Komandor bractwa żeglarskiego z Czaplinka chce zakupić łodzie do szkoleń. To jeden z projektów budżetu obywatelskiego [WIDEO]

Komandor bractwa żeglarskiego z Czaplinka chce zakupić łodzie do szkoleń. To jeden z projektów budżetu obywatelskiego [WIDEO]

Już 1 kwietnia rozpocznie się głosowanie na projekty budżetu obywatelskiego w gminie Czaplinek.

Jednym z projektów rozpoczynającego się głosowania w ramach budżetu obywatelskiego w Czaplinku jest projekt „Jachty dla młodzieży”.

To projekt, którego autorem jest Andrzej Cogiel, komandor Czaplineckiego Bractwa Żeglarskiego. W ramach projektu autor chce zakupić jachty typu „laser”, które przeznaczone zostaną do szkolenia żeglarskiego młodzieży powyżej 14 roku życia. W chwili obecnej młodzież nie ma sprzętu, który pozwoliłby realizować szkolenia i startować w regatach. W związku z brakiem sprzętu zawodnicy nie mogą reprezentować i promować gminy Czaplinek na zewnątrz.

Głosowanie na projekty rozpocznie się 1 kwietnia 2021 r. i potrwa do 23 kwietnia bieżącego roku, będzie odbywać się za pomocą elektronicznego formularza do głosowania na stronie www.czaplinek.pl w zakładce budżet obywatelski lub przez oddanie głosu na papierowej karcie w  Urzędzie  Miejskim  w Czaplinku .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *