K3 aka Kaczy – Mateusz Jakszuk w piątek wystąpi w Deep Sesje TV

K3 aka Kaczy – Mateusz Jakszuk w piątek wystąpi  w Deep Sesje TV

Drawscy dje zapraszają do swojego studia artystów oraz dj-i z całego kraju. W piątek tj. 12.03.2021r pojawi się i wystąpi Dj mocno związany ze Złocieńcem. Już o 21:00 na Youtubowym kanale Deep Sesje TV oprócz autorów programu usłyszycie i zobaczcie Mateusza Jakszuka z Cieszyna Drawskiego kryjącego się pod pseudonimem K3. Panowie nie tylko będą miksować na żywo muzykę klubową ale też porozmawiają na różne tematy, związane mocno z naszym regionem.

K3 właściwie Mateusz Jakszuk swoją przygodę z muzyką zaczął mając 15 lat prowadząc szkolne dyskoteki i właśnie w tym okresie postanowił zająć się muzyką na poważnie. Zakupił pierwszą konsolę i zaczął szorować czarne płyty na talerzu. Z biegiem czasu zamienił czarne placki na płyty cd i zaczął szkolić swoje umiejętności za konsolą. Po kilku imprezach zyskał małe grono fanów jego ciepłych brzmień , które tryskają radością i słoneczną plażą, ale czasem jego sety potrafią się przeobrazić w ambitniejsze brzmienie -głębokiego deep-u. Wolny czas często poświęca na” trening grania” i cały czas doszkala swoje umiejętności do perfekcji i uzupełnia swoją kolekcje płyt.

Jest to idealny przykład tego, że Wystrzałowa Przyjaźń między Drawskiem a Złocieńcem trwa nadal i nawet w najmniejszych działaniach oraz tak trudnych czasach może jednoczyć ludzi i przekazywać dalej dobrą energię.

Link do transmisji – https://youtu.be/XYLSsZsuHDw

Link do wydarzenia – https://www.facebook.com/events/1138994549862654

K3 FB – https://www.facebook.com/K3akaKaczy

Deep Sesje FB – https://www.facebook.com/DeepSesje

Deep Sesje YT – https://www.youtube.com/c/DeepSesje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *