Ten dzień na długo zapadnie w pamięci nowemu strażnikowi miejskiemu z Czaplinka

Ten dzień na długo zapadnie w pamięci nowemu strażnikowi miejskiemu z Czaplinka

Dzisiaj w czaplineckiej Straży Miejskiej był wyjątkowy dzień. Do zespołu strażników dołączył Mateusz. Właśnie dziś odebrał wylicytowany przez swoich rodziców z okazji 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Dzień w Straży Miejskiej w Czaplinku”.

Jak powiedział Mateusz: Było super!
Na ten dzień komendant czaplineckich strażników dla swojego podopiecznego zaplanował szereg wydarzeń. Mateuszpoznał pracowników ze wszystkich referatów Urzędu Miejskiego, funkcjonariuszy służb z którymi SM Czaplinek współpracuje czyli Policję i OSP Czaplinek oraz odwiedził „Przytulisko” pani Ani w Pławnie.

Jak każdego młodego chłopca bardzo interesowały go wszystkie służbowe pojazdy. Mateuszowi udało się poznać Komendanta Komisariatu Policji w Czaplinku policjantów z Komisariatu jak i policjantów i ich samochód z policyjnej „grupy speed”.

Chłopiec przyjął zgłoszenie kierowane do Straży Miejskiej i uczestniczył w interwencji.
Jak powiedział na zakończenie dnia Komendant Krzysztof Leśniowski – dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do urozmaicenia tego dnia i „nie zamknęli przed nami drzwi”. Mam nadzieję, że ten dzień zapadnie na zawsze w pamięci naszego młodego przyjaciela.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *