WOŚP zagra na Pojezierzu Drawskim

WOŚP zagra na Pojezierzu Drawskim

Tegoroczny FINAŁWOŚP będzie z pewnością inny niż w poprzednich latach. Epidemia koronarirusa i rządowe obostrzenia spowodowały, że sztaby WOŚP musiały zmienić swoje wcześniejsze plany. Brak możliwości organizacji wydarzeń, brak możliwości gromadzenia się osób i organizacji licytacji ,,na żywo” z pewnością wpłynie na ilość zebranych środków. Mimo wszystko organizatorzy starają się aby stworzyć namiastkę finału. Sprawdziliśmy jak będą wyglądały finały w poszczególnych miejscowościach na Pojezierzu Drawskim.

Złocieniec – w tym mieście finał rozpocznie się w niedzielę o godz. 11.00. Na złocienieckim ryku zorganizowany zostanie bazarek. Wśród atrakcji dla mieszkańców przygotowano loterię fantową, stoiska z ciastami, czy możliwość przejazdu strażackim podnośnikiem. O godz. 13-stej na wyspie Ostrów odbędzie się kąpiel złocienieckich Morsów. O godz. 14.30 na złocienieckim rynku pokaz ZUMBY. Od godz. 16.30 organizatorzy przewidują licytacje przedmiotów. Złocieniecki finał zakończy się o godz. 20-stej światełkiem do nieba.

Drawsko Pomorskie – od wczesnych godzin porannych na ulicach miasta będą kwestowali wolontariusze. Przed Ośrodkiem Kultury zorganizowany zostanie punkt w którym będzie można zakupić rzeczy przekazywane przez mieszkańców. Będą również gadżety WOŚP. Organizatorzy zadbali również o kierowców. Będzie punkt ozonowania pojazdów. o godz. 19-stej finał zostanie zakończony w formie podziękowań online.

Czaplinek – W dniu finału o godz. 13-stej spod Czaplineckiego Ośrodka Kultury wyruszy „Samozwańcza Orkiestra Czaplinecka”. Mieszkańcy w barwnym korowodzie przejdą ulicami miasta na znak jedności z Jurkiem Owsiakiem. Czaplinecki Ośrodek kultury w serwisie aukcyjnym prowadzi licytacje zgormadzonych przedmiotów.

Wierzchowo – orkiestrowy sztab Wierzchowa to jeden z najaktywniejszych sztabów w intrenecie. W serwisie aukcyjnym wystawionych zostało kilkaset voucherów na realizację różnorodnych usług lub zakup przedmiotów.

Kalisz Pomorski – na ulicach Kalisza Pomorskiego będzie kwestowało pond 70 wolontariuszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *