Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze

Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze

Za nami kolejne mecze ligowe rozegrane przez drużynę seniorów Lecha Czaplinek w sezonie 2020/2021 IV ligi zachodniopomorskiej. 19 września w 10. kolejce mierzyliśmy się na wyjeździe z zespołem Darłovii Darłowo, z którym zremisowaliśmy 0:0.

W tym spotkaniu wystąpiliśmy w następującym zestawieniu: Rechtziegel – Czarnecki (80’ Krzemień), Woźniak, Kibitlewski Paweł (86’ Pacyk), Lutyński, Sobol, (86’ Szpakowski), Kibitlewski Piotr, Gałosz, Resiak (73’ Wasyłyszyn), Kuzio (65’ Tomczak), Babiak.

W 11. kolejce ligowej Lech Czaplinek mierzył się 26 września na własnym stadionie z drużyną Orła Wałcz. Po bramce Bartłomieja Babiaka w 71 min. mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 1:0. W tym spotkaniu graliśmy w następującym składzie: Rechtziegel – Czarnecki, Woźniak, Kibitlewski Paweł, Lutyński (83’ Krzemień), Wasyłyszyn (62’ Bakiewicz), Kibitlewski Piotr, Gałosz, Resiak, Kuzio (62’ Tomczak), Babiak.

29 września Lech Czaplinek rozegrał mecz towarzyski w Złocieńcu z miejscowym Olimpem. W spotkaniu tym wystąpili zawodnicy, którzy grali mniej lub w ogóle nie wystąpili jeszcze w rozgrywkach ligowych. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4:0 po bramkach Sławomira Bakiewicza, Damiana Gałosza, Tomasza Tomczaka oraz Jakuba Krzemienia.

4 października Lech Czaplinek rozegrał spotkanie w ramach 12. kolejki w Stargardzie z miejscowym zespołem rezerw Błękitnych. Niestety w tym meczu zwyciężyli gospodarze 1:0 po bramce Jarosława Piskorza w 83 min., a wystąpiliśmy w nim w następującym zestawieniu: Rechtziegel – Czarnecki (86’ Krzemień), Kibitlewski Paweł, Woźniak, Lutyński, Wasyłyszyn (75’ Bakiewicz), Kibitlewski Piotr, Gałosz, Resiak (78’ Kowalczyk), Kuzio, Babiak.

Kolejne spotkanie ligowe Lech Czaplinek rozegrał 10 października na własnym stadionie w ramach 13. kolejki rozgrywek z Kluczevią Stargard. Ten mecz kończy się niestety zwycięstwem gości 1:2 po bramce Jakuba Kuzio w 39 min. dla naszej drużyny oraz bramkach Grzegorza Magnuskiego w 11 min. oraz Kamila Bartoszyńskiego w 58 min. dla Kluczevii. W tym spotkaniu wystąpiliśmy w następującym składzie: Rechtziegel – Czarnecki (82’ Krasoń), Kibitlewski Paweł, Woźniak, Lutyński, Wasyłyszyn (73’ Bakiewicz), Kibitlewski Piotr, Gałosz, Krzemień (67’ Tomczak), Kuzio, Babiak.

W 14. kolejce ligowej Lech Czaplinek mierzył się 17 października na wyjeździe z zespołem Rasela Dygowo. Po szalonym meczu obfitującym w dużą ilość goli wygrywamy to spotkanie 4:3 po dwóch bramkach Damiana Gałosza w 37 i 75 min., po bramkach Bartłomieja Babiaka w 35 min. oraz Patryka Kowalczyka w 64 min. Dla gospodarzy gole w tym meczu strzelili: Rafał Załoga w 53 min., Łukasz Włodarczyk w 77 min. oraz w 4 minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy Mikołaj Duwe. W tym spotkaniu graliśmy w następującym składzie: Rechtziegel – Czarnecki, Kibitlewski Paweł, Woźniak, Lutyński (80’ Krzemień), Wasyłyszyn, Kibitlewski Piotr, Gałosz (86’ Bakiewicz), Kowalczyk (74’ Tomczak), Kuzio (89’ Krasoń), Babiak.

24 października Lech Czaplinek rozegrał spotkanie na własnym stadionie w ramach 15. kolejki z drużyną Sokoła Karlino. Po kilku niewykorzystanych sytuacjach bramkowych ze strony obu zespołów mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W tym spotkaniu wystąpiliśmy w następującym zestawieniu: Rechtziegel – Czarnecki (85’ Kuzio), Kibitlewski Paweł, Woźniak, Lutyński, Wasyłyszyn, Kibitlewski Piotr, Gałosz, Kowalczyk (77’ Pacyk), Krzemień (57’ Stróżyk), Babiak.

W 16. kolejce ligowej Lech Czaplinek mierzył się 31 października na wyjeździe z drużyną Białych Sądów. Po bramkach Bartłomieja Babiaka w 39 min. i Jakuba Kuzio w 49 min. dla naszej drużyny oraz Sebastiana Inczewskiego w 69 min. oraz Bartosza Kamińskiego w 88 min dla zespołu Białych mecz zakończył się remisem 2:2. W tym spotkaniu graliśmy w następującym składzie: Rechtziegel – Czarnecki (38’ Krzemień), Kibitlewski Paweł, Woźniak, Lutyński (80’ Resiak), Wasyłyszyn, Kibitlewski Piotr, Gałosz, Kowalczyk (72’ Pacyk), Kuzio (80’ Tomczak), Babiak. Po szesnastu rozegranych kolejkach zajmujemy 10. miejsce w lidze z dorobkiem 22 punktów (6 zwycięstw, 4 remisy, 5 porażek) i bilansem bramkowym 18:18.

Kolejne spotkania w ramach rozgrywek ligowych rozegrały również drużyny młodzieżowe Lecha Czaplinek w kategoriach: trampkarz, junior młodszy oraz junior starszy.

TRAMPKARZE
Drużyna trampkarzy pod wodzą trenera Dariusza Łacnego swoje mecze w sezonie 2020/2021 rozgrywa w ramach koszalińskiej grupy 1 C1 trampkarz.

18 września rozegrała ona na stadionie miejskim przy ulicy Parkowej spotkanie w ramach 3. kolejki rozgrywek z Juniorem Kalisz Pomorski. Ten mecz niestety nasza drużyna przegrała 2:7 po bramkach Dawida Rutkowskiego i Mateusza Skoniecznego.

W 4. kolejce rozegranej 25 września nasz zespół grał na wyjeździe z drużyną MUKS Orzeł 2010 Wałcz i po dwóch bramkach Jeremiasza Romanowicza i Mateusza Skoniecznego oraz po jednej Jakuba Skibińskiego i Oliwiera Kotowicza zwyciężył w meczu 6:3.

W kolejnym spotkaniu rozegranym 2 października w ramach 5. kolejki na własnym stadionie graliśmy z zespołem Redłovii Redło i zwyciężyliśmy w nim 3:2 po dwóch bramkach Mateusza Skoniecznego i jednej Szymona Majewskiego.

8 października nasza drużyna mierzyła się w 6. kolejce rozgrywek na wyjeździe z Pogonią Połczyn-Zdrój. W spotkaniu tym zwyciężył zespół gospodarzy 7:3. Bramki dla naszego zespołu strzelili Oliwier Kotowicz, Szymon Chudy oraz Jeremiasz Romanowicz.

17 października zespół trampkarzy zakończył rundę jesienną sezonu 2020/2021 meczem z Orłem Wałcz na stadionie miejskim w Czaplinku rozegranym w ramach 7. kolejki rozgrywek. W spotkaniu tym przegrywamy 1:9, a jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Oliwier Kotowicz. Po rundzie jesiennej z dorobkiem 9 punktów (3 zwycięstwa i 4 porażki) i bilansem bramkowym 33:45 plasujemy się na 4. miejscu w tabeli.

JUNIORZY MŁODSI
Drużyna juniorów młodszych pod wodzą trenera Jakuba Łacnego swoje mecze w sezonie 2020/2021 rozgrywa w ramach koszalińskiej I ligi okręgowej B1 junior młodszy.

19 września rozegrała ona na stadionie miejskim w Czaplinku mecz w ramach 3. kolejki rozgrywek z drużyną Błoni Barwice i zwyciężyła w nim 8:3 po czterech bramkach Mateusza Baranowskiego, po jednej Szymona Makucha, Oliwiera Guby, Jeremiasza Romanowicza oraz Dariusza Rutkowskiego.

W kolejnym spotkaniu rozegranym 26 września w ramach 4. kolejki rozgrywek nasz zespół grał na wyjeździe z drużyną MKP Szczecinek i wygrał w nim 3:1 po dwóch bramkach Jeremiasza Romanowicza i jednej Dominika Hołubka.

3 października rozegraliśmy na stadionie miejskim w Czaplinku spotkanie w ramach 5. kolejki rozgrywek, w którym podejmowaliśmy Victorię Sianów. Po bramkach Mateusza Baranowskiego i Oliwiera Guby zwyciężamy w tym meczu 2:1.

W kolejnym spotkaniu rozegranym 10 października w ramach 6. kolejki rozgrywek nasza drużyna podejmowała na wyjeździe zespół UKS Wieża Postomino. W spotkaniu tym padł bezbramkowy remis.

17 października zespół juniorów młodszych zakończył rundę jesienną sezonu 2020/2021 meczem ze Spójnią Świdwin na stadionie miejskim w Czaplinku rozegranym w ramach 7. kolejki rozgrywek. W spotkaniu tym wygrywamy 5:1, a trzy bramki dla naszej drużyny strzelił Oliwier Guba oraz po jednej Mateusz Baranowski i Dominik Hołubek. Po rundzie jesiennej z dorobkiem 19 punktów (6 zwycięstw i 1 remis) i bilansem bramkowym 31:7 plasujemy się na pozycji lidera w lidze.

JUNIORZY STARSI
Drużyna juniorów starszych pod wodzą trenera Jacka Stawskiego swoje mecze w sezonie 2020/2021 rozgrywa w ramach koszalińskiej grupy 2 A1 junior.

20 września rozegrała ona kolejny mecz ligowy w ramach 3. kolejki rozgrywek. Po dwóch bramkach Igora Szafarza, po jednej Jakuba Krzemienia, Szymona Stróżyka oraz Wiktora Wasyłyszyna zwyciężyliśmy 5:3 w Złocieńcu w spotkaniu z miejscowym Olimpem.

26 września w ramach 4. kolejki rozgrywek mierzyliśmy się na wyjeździe na stadionie miejskim w Człopie z miejscowym zespołem Korony i zwyciężyliśmy w nim 9:1 po trzech bramkach Szymona Stróżyka, dwóch Igora Szafarza oraz po jednej Wojciecha Sekreckiego, Alberta Cylkowskiego, Kacpra Gortycha i Adama Groździeja.

4 października na stadionie w Czaplinku nasza drużyna rozegrała spotkanie w ramach 5. kolejki rozgrywek z zespołem Wspólni Różewo. W meczu tym wygrywamy 2:1 po bramkach Kacpra Gortycha i Jakuba Bienieckiego. W kolejnym rozegranym meczu ligowym

18 października w ramach 7. kolejki rozgrywek nasza drużyna podejmowała na wyjeździe zespół Santos Kłębowiec. W spotkaniu tym zwyciężamy aż 10:1 po czterech bramkach Szymona Stróżyka, dwóch Igora Szafarza oraz po jednej Jakuba Krzemienia, Kacpra Gortycha, Adama Groździeja oraz Sebastiana Pelca.

Po ośmiu rozegranych kolejkach z dorobkiem 18 punktów (6 zwycięstw) i bilansem bramkowym 45:7 zajmujemy pozycję lidera w lidze (2 zaległe mecze Lech rozegra w listopadzie).

Lech Czaplinek posiada również drużynę oldbojów, która w sezonie 2020/2021 rozgrywa swoje mecze w ramach I ligi Pomorskiej Ligi Oldbojów. Po jedenastu rozegranych kolejkach zajmuje ona 7. miejsce w rozgrywkach z dorobkiem 15 punktów (5 zwycięstw i 6 porażek) i bilansem bramkowym 25:24.

Zapraszamy wszystkich naszych kibiców oraz sympatyków do śledzenia oficjalnego profilu Lecha Czaplinek na portalu społecznościowym Facebook dostępnego pod adresem: https://www.facebook.com/LechCzaplinek

Znajdują się na nim m.in. bieżące informacje z życia klubu, zapowiedzi meczy, fotorelacje, skróty ze spotkań ligowych oraz terminarze spotkań naszych drużyn.

Jednocześnie zachęcamy do finansowego wsparcia Lecha Czaplinek poprzez wpłaty na konto Pomorskiego Banku Spółdzielczego: 24 8581 1027 0400 0811 2000 0001.

Łukasz Smoleński, działacz LKS Lech Czaplinek

Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze
Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze
Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze
Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze
Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze
Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze
Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze
Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze
Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze
Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze
Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *