Wypadek sportowca. Przebywa w szpitalu w Drawsku Pomorskim

Wypadek sportowca. Przebywa w szpitalu w Drawsku Pomorskim

Arkadiusz Lindner znany polski quadowiec, uczestnik rajdu Dakar, wielokrotny uczestnik rajdu Baja Poland, Baja Drawsko, Breslau Poland czy rajdu Abu Dhabi Desert Challenge doznał poważnego wypadku i przebywa w szpitalu w Drawsku Pomorskim A.Lindner brał udział w rajdzie Breslau, który kilka dni temu zakończył się w Drawsku Pomorskim.

Na jednym z odcinków specjalnych quadowiec doznał upadku na quadzie. Niezwłocznie na miejsce wezwana została rajdowa obsługa medyczna. Mimo dobrego samopoczucia po wypadku sportowiec został przetransportowany do drawskiego szpitala. W kilka dni po wypadku na oficjalnym profilu quadowca pojawiła się informacja o jego pobycie w drawskim szpitalu i filmik dokumentujący wypadek.

Według przekazanych informacji sportowiec w wyniku wypadku doznał urazów w postaci 6 złamanych żeber, ma złamaną łopatkę i wyrostki na kręgosłupie. Lindner doznał również odmy płucnej, co stanowi najgorsze zagrożenie dla jego zdrowia. W związku z tymi obrażeniami sportowiec przebywa drawskim szpitalu i nie może zostać przetransportowany do specjalistycznej placówki w Łodzi, gdzie mieszka.

Tuż po wypadku sportowiec nagrał film

Film z wypadku dostępny tu: https://www.facebook.com/ArkadiuszLindner91/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *