Wyszli na ulicę i propagowali bezpieczeństwo !

Wyszli na ulicę i propagowali bezpieczeństwo !

,,Stop agresji na drodze”,,,Zero wypadków” – to tylko niektóre z haseł, które przygotowane zostały przez drawskich przedszkolaków. Dziś wykonane hasła przedszkolaki z przedszkola przy ul. Chrobrego prezentowały na ulicach naszego miasta.

Akcja,,ROADPOL Safety Days” jest realizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Podczas tej akcji funkcjonariusze z całej Europy mobilizują siły, by poprzez zwiększony nadzór nad zachowaniem kierowców zapobiegać drogowym tragediom – tak też było w Drawsku Pomorskim.

Dzieci wraz z opiekunami i funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim wyszły na ulicę naszego miasta, aby promować bezpieczne zachowania. Na głównych ulicach przedszkolaki pokazywały swoje transparenty i hasła kierowcom, pieszym i rowerzystom. Wspólnie z policjantami najmłodsi mieszkańcy rozdawali również przechodniom i rowerzystom elementy odblaskowe.

Główne działania związane z propagowaniem bezpieczeństwa na drogach przypadają w dniu dzisiejszym. W związku z tym prowadzone są różnorodne działania i akcje, które mają zminimalizować ilość ofiar śmiertelnych, które giną w wypadkach drogowych.

Wyszli na ulicę i propagowali bezpieczeństwo !
Wyszli na ulicę i propagowali bezpieczeństwo !
Wyszli na ulicę i propagowali bezpieczeństwo !
Wyszli na ulicę i propagowali bezpieczeństwo !
Wyszli na ulicę i propagowali bezpieczeństwo !
Wyszli na ulicę i propagowali bezpieczeństwo !
Wyszli na ulicę i propagowali bezpieczeństwo !
Wyszli na ulicę i propagowali bezpieczeństwo !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *