Strona główna Powiat DrawskiDrawsko Pomorskie Dużo emocji podczas piłkarskiego pojedynku w Drawsku Pomorskim

Dużo emocji podczas piłkarskiego pojedynku w Drawsku Pomorskim

przez admin
Lokalny Reporter

Dziś na stadionie w Drawsku Pomorskim odbył się mecz piłkarski w ramach rozgrywek klasy okręgowej w którym zmierzyli się piłkarze KP Drawsko i Olimp Złocieniec. Mecz od wielu dni budził duże emocje wśród lokalnej społeczności. Kilka lat temu podobne mecz kończyły się wielokrotnie interwencją policji i przysłowiowymi ,,zadymami” na trybunach. Dziś było inaczej. Jednak policja była przygotowana. W pobliżu stadionu było kilkunastu policjantów gotowych do działania. Również grupa złocienieckich kibiców poruszała się pod eskortą policyjną.

Mecz  w pierwszej połowie przebiegał pod dyktando piłkarzy ze Złocieńca. To pozwoliło im uzyskać dwubramkowe prowadzenie. Po przerwie sportowcy z Drawska dostali nowej energii i wyrównali wynik na 2:2.

Na stadionie w Drawsku Pomorskim słychać było głośny doping kibiców ze Złocieńca. Niestety ze względu na panującą pandemię koronawirusa zorganizowane grupy kibiców nie mogą uczestniczyć w wyjazdowych meczach. Za taką grupę przez organizatorów dzisiejszego spotkania uznani zostali wierni kibice Olimpu. Mimo tego nie odpuścili dopingu zgromadzili się w pobliżu ogrodzenia stadionu. Po meczu złocienieccy piłkarze podziękowali swoim fanom za przyjazd.

Kibice z Drawska w bardzo licznej grupie przyszli na stadion miejski. W związku z ograniczeniami na stadion wpuszczonych zostało tylko 150 kibiców. Pozostali oglądali mecz z za płotu.